Termelési koordinátor munkatársat keresünk

Termelési koordinátor munkakörbe munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártási folyamat, termelési program megvalósulásának nyomon követése, gyártási feltételek ellenőrzése
  • Gyártási problémák kezelése, egyeztetés, az üzemvezetőkkel diszpécserekkel, minőségellenőrökkel, a mérnökséggel, logisztikával és a kooperációval való szoros együttműködés
  • Termelésvezető és művezetők munkájának támogatása a hatékony szervezés érdekében
  • Kooperációs igények felmérése, menedzselése
  • Együttműködés a beszerzéssel, logisztikával, elmaradások egyeztetése
  • Vállalatirányítási rendszer kiváló ismerete (helyi betanítással), napi szintű használata, adatgyűjtések elvégzése
  • Heti gyártási tervek megvalósításában való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 év gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előny
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség

Előnyök:

Amit nyújtunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Modern, tiszta munkakörnyezet

Tiszaalpár
Full time

Published on 11.05.2021