Termelési csoportvezető

Akár azonnali kezdéssel keresünk gyártási területre termelési csoportvezető munkatársat a világ egyik legnagyobb ipari kerámiagyártó cégéhez.

Feladataid lesznek:

  • A csoportvezetőhöz tartozó 10-15 fő munkavállaló irányítása, fejlesztése, motiválása és teljesítmény-értékelése;
  • belépő új munkatársak betanítása, csoportba illesztése;
  • a csoport műszak beosztásának elkészítése;
  • a folyamatos és hatékony termelés biztosítása;
  • napi termelési jelentések készítése;
  • a terület tevékenységéhez tartozó oktatások megtartása, dokumentálása;
  • a középvezető által meghatározott teljesítmény-célok elérésének támogatása;
  • támogató területekkel (technológia, minőségirányítás, mérnökség, karbantartás, fejlesztés) való kapcsolattartás.

Az alábbiakra van szükség, hogy együtt tudjunk dolgozni:

  • középfokú végzettség (előny, ha műszaki);
  • műszaki affinitás;
  • egyensúlyteremtés a vállalati és csoportcélok között;
  • csapatmotiválási, számonkérési, akciótervezési gyakorlat;
  • MS Office alkalmazások ismerete (preferáltan Excel);
  • célorientáltság, felelősségvállalás, analitikus szemléletmód;
  • jó kommunikációs képesség.

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • csoportvezetői gyakorlat (elsősorban sorozatgyártásban szerzett)

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő, határozatlan időtartamú hosszútávú munkaviszony;
  • Kihívást jelentő felelősségteljes;
  • Versenyképes juttatás;
  • Munkába járás támogatása;
  • Béren kívüli cafeteria juttatások.

Munkavégzés helye:

Pest megye, Budapest déli vonzáskörzete, Sóskúti Ipari Park

Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc.

(A busz a gyárkapuban áll meg.)

Kiválasztás, belépés folyamata:

Miután megkaptuk fényképes, bérigénnyel kiegészített szakmai önéletrajzodat, telefonos majd személyes beszélgetésre készülj.

Ha egyeznek az elképzeléseink akár azonnal kezdhetsz.

Amennyiben elnyerte tetszésedet az álláslehetőség jelentkezz a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva és felvesszük veled a kapcsolatot a továbbiakkal kapcsolatban.

Itt a helyed!

Várjuk jelentkezésedet!

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 14.10.2021