Terméktervező mérnök / Termékfejlesztő mérnök

Rotációs műanyagöntéssel és fémszerkezetek gyártásával foglalkozó társaságunk

munkatársakat keres

munkakör betöltésére.

FELADATOK:

  • a vállalat profiljába illeszkedő termékek és azok szerszámainak tervezése
  • prototípus gyártási folyamat és a sorozatgyártás beindításának felügyelete
  • vevői igények alapján műszaki megoldások tervezése és gyártásba adása
  • együttműködés a folyamatos fejlesztői tevékenységben
  • projektek előkészítése, bonyolítása; megvalósítási költségek, termék elő- és utókalkulációk kidolgozása

ELVÁRÁSOK:

  • gépészmérnök végzettség
  • gyakorlat 3D tervezőszoftver használatában
  • képesség az önálló munkavégzésre, kreativitás, innovativitás
  • problémamegoldó képesség

ELŐNYT JELENT:

  • termék és szerszám tervezésben szerzett tapasztalat
  • gyártási technológiák ismerete
  • Solid Edge tervezőprogramban való jártasság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • alkalmazotti jogviszony
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Nádudvar, egy éves betanulást követően igény esetén debreceni irodánkban.

Önéletrajzát a mindenkor hatályos Adatvédelmi jogszabályoknak megfelelően és bizalmasan kezeljük!

Nádudvar, 4181 Magyarország
Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
1 year
Bachelor

Published on 15.04.2021