Similar jobs like this one

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TERMÉKTERVEZŐ MÉRNÖK

(16-0366)

pozícióba.

Feladatok:

  • Autóipari alkatrészek mechanikus tervezése,
  • Termékfejlesztés,
  • FEM analízisek készítése,
  • Szériagyártás felfutás támogatása,
  • Nemzetközi R&D projektekben való részvétel.

Elvárások:

  • Mérnök végzettség (előny: gépészmérnök, mechatronikai mérnök, járműmérnök),
  • Terméktervezésben / termékfejlesztésben szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Előny az autóipari gyártó környezetben szerzett jártasság,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, stabil háttér,
  • Előrelépési lehetőség, folyamatos szakmai fejlődés,
  • Versenyképes juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0366”-os referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

TERMÉKTERVEZŐ MÉRNÖK (16-0366)

Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Full time, Apprenticeships
2 years
Bachelor

Published on 06.03.2021