TERMÉKMENEDZSER

HABI Kft. több mint 30 éves mezőgazdasági tapasztalattal és hagyománnyal rendelkező, stabil, jövőbemutató, megbízható, vevőorientált vállalat.
A vásárlói igényeknek megfelelve 1600 m2-es, 18.000 új tárhellyel rendelkező raktárral bővült telephelyünk, mellyel szükségessé vált több, mint 140 fős csapatunk létszámának növelése, minden részlegen.

Jelenleg kiskunhalasi, központi telephelyünkre
pozícióba keressük új csapattársunkat.

Főbb feladatok

  • beszerzési csomag összeállítása – rendelés javaslat, árazás, rendelés leadása és nyomon követése
  • szállítmányok ütemezése
  • készletgazdálkodás
  • potenciális beszállítók felkutatása, kapcsolattartás, tárgyalás
  • folyamatos beszerzés árukészlet-fogyás alapján
  • akciók tervezése ás szervezése
  • piacelemzés, piaci trendek követése
  • árrés és forgási sebesség folyamatos nyomon követése
  • javaslattétel a szortiment fejlesztésére és optimalizálására
  • beszállítók értékelése
  •  tárgyalások előkészítése és lebonyolítása

Szakmai elvárás

  • felsőfokú végzettség (műszaki vagy közgazdasági)
  • stratégiai beszerzésben szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office használatában való jártasság
  • kapcsolatteremtő-, tárgyal- és érdekérvényesítő attitűd rendszerszemlélet
  • üzleti és proaktív gondolkodás

Előnyt jelent

  • értékesítés területén szerzett gyakorlat
  • mezőgazdasági gépalkatrészek ismerete

Amit kínálunk

  • kiemelt bérezés
  •  hosszútávú munkalehetőség
  • 8 órás határozatlan idejű, bejelentett jogviszony
  • cafeteria, útiköltség támogatás
  • korszerű munkaeszközök
  • családias, összetartó munkakörnyezet

Kiskunhalas, 6400 Magyarország
Bács-Kiskun
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 16.07.2024