Termékfelelős (vevői kapcsolattartó) - Pápa

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Termékfelelős

pozícióba keres munkatársat Partnercége megbízásából.

Feladatok:

  • Vevői igények és megrendelések ellenőrzése
  • Termelési tervek elkészítése a vevői igényeket és a gyártási kapacitást figyelembe véve
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
  • Kiszállítási kontroll gyakorlása, szükség esetén prioritási listák készítése a gyártás számára
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és a folyamatos alapanyag ellátás biztosítása
  • Készletcsökkentés a gyártás veszélyeztetése nélkül
  • Logisztikai adatok karbantartása vevői igényekről, illetve azok továbbítása a beszállítók és a társosztályok felé
  • Fuvarok szervezése a költségek minimalizálásával
  • Leltározásban való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség – logisztika
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Gyártó területen szerzett tapasztalat előny

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Utazási támogatás, havi cafetéria

A munkavégzés helye:

Veszprém megye - Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítóként világszerte ismert, gépjármű utastéri komponensek gyártásával foglalkozó Partnere részére toboroz új munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.

A részletekről érdeklődni lehet Dallos Alíznál a +36 20-983 61 73-as mobilszámon!

Győr-Moson-Sopron
Veszprém
Full time, Part time
no work experience required

Published on 28.02.2020