Similar jobs like this one

Termékfejlesztő mérnök - fékmechanikai termékek

A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Ezek lesznek a feladataid:

  • Komplex, új, a piaci és törvényi előírásoknak megfelelő termék, a fékrendszerek erőkifejtő és erőátadó berendezéseinek, illetve ezek elemeinek fejlesztése innovatív megoldások figyelembevételével
  • Funkcionális és technológiai feltételeknek megfelelő fékmechanikai komponensek tervezése
  • Gyártási dokumentáció elkészítése
  • A gyártás felfutás és sorozatgyártás támogatása
  • Minőségi és költségcélok támogatása, elérése
  • Eltérésengedélyek kiadása
  • Módosítások átvezetésének elkészítése

Amik szükségesek a feladataid ellátásához:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Releváns mérnöki munkakörben szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat
  • Magabiztos műszaki mechanika, gépelem és fémtechnológia ismeretek
  • CAD és PC-ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Kreatív, innovatív látásmód
  • Precíz, pontos munkavégzés

Még nagyobb esélyed van, ha:

  • Rendelkezel géptervezői tapasztalattal
  • Magabiztos gyártástechnológiai és véges elem ismereted is van
  • Jártas vagy a mechatronikában
  • Németül is beszélsz

Miért válassz minket?

  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
  • Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
  • Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk

Munkavégzés: 1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon! Kattints a jelentkezés gombra!

További lehetőségeinket itt találod: https://knorr-bremse.karrierportal.hu/allasok

NÉZD MEG A VIDEÓNKAT, ÉS CSATLAKOZZ HOZZÁNK, VÁRUNK!

Budapest
Pest
Full time, Apprenticeships
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 27.02.2021