Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TERMÉKFEJLESZTÉSI VEZETŐ
(16-0080)

pozícióba.

Feladatok:

  • Fejlesztési csoportvezetők és mérnökök irányítása,
  • Meglévő termékek folyamatos fejlesztése, az optimalizálási, újítási javaslatok és reklamációk alapján,
  • Részvétel a hatékonyságnövelésben,
  • Teljes felelősség az R&D költségvetésért.

Elvárások:

  • Termékfejlesztési, R&D területen szerzett többéves vezetői tapasztalat,
  • Mérnöki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Céges autó,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Nemzetközi háttér.

A munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0080”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

TERMÉKFEJLESZTÉSI VEZETŐ (16-0080)

Veszprém
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 14.08.2020