Termék összeállító - Hatvan, Hort, Ecséd

  • Elektronikai eszközök gyártása, összeszerelése, ragasztása
  • Mérési, ellenőrzési, esetenként csomagolási feladatok elvégzése

Elvárások / Requirements

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség, éles látás, monotonitás tűrés, precíz munkavégzésre való képesség
  • Jelentkezés önéletrajz csatolásával! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtunk / Benefits

  • Bruttó 1240 Forintos órabér
  • Próbaidőt követően cafetéria és prémium
  • Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről: Rózsaszentmárton, Szücsi, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Gyöngyös, Gyöngyössolymos, Nagyréde, Domoszló, Markaz, Visonta, Abasár, Pálosvörösmart, Mátrafüred, Detk, Ludas, Nagyfüged, Karácsond, Adács, Atkár, Gyöngyöshalász, Vámosgyörk, Verpelét, Kisnána
  • Várható ingyenes buszjáratok a következő településekről: Hatvan, Hort, Ecséd
  • Tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Munkavégzés helye: Gyöngyös

Heves
Full time

Published on 30.07.2020