Similar jobs like this one

Termék összeállító

  • Elektronikai eszközök gyártása, összeszerelése, ragasztása
  • Mérési, ellenőrzési, esetenként csomagolási feladatok elvégzése

Elvárások / Requirements

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség, éles látás, monotonitás tűrés, precíz munkavégzésre való képesség
  • Jelentkezés önéletrajz csatolásával! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtunk / Benefits

  • Bruttó 1340 Forintos órabér
  • Nettó 15.000 Forint cafeteria és prémium próbaidőt követően
  • Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről: Abasár, Adács, Aldebrő, Atkár, Bátonyterenye, Boconád, Detk, Domoszló, Ecséd, Feldebrő, Füzesabony, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyössolymos, Gyöngyöstarján, Hatvan, Hort, Jászárokszállás, Karácsond, Kál, Kápolna, Kisnána, Lőrinci, Ludas, Markaz, Mátrafüred, Mátraszőlős, Nagyfüged, Nagyréde, Pálosvörösmart, Pásztó, Petőfibánya, Rákóczibánya, Rózsaszentmárton, Salgótarján, Ságújfalu, Szalmatercs, Szűcsi, Tar, Tarnaméra, Vámosgyörk, Vécs, Verpelét, Visonta
  • Tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Munkavégzés helye: Pipishegy - Gyöngyös

Gyöngyös
Full time

Published on 04.03.2021