Terápiás munkatárs / szociális munkatárs

Terápiás munkatársat / szociális munkatársat
keresünk!

Békásmegyeri idősek otthonába keresünk 1 fő terápiás vagy szociális munkatársat azonnali kezdéssel.

Fő munkaköri feladatok: az időskorú ellátottak foglalkoztatásának szervezése, mindennapjaik tartalmassá tétele, rendezvények, kulturális események szervezése, lebonyolítása.

Intézményünk családias, kulturált környezetben, kiváló munkafeltételek között, összeszokott munkatársi közösséggel várja mindazok jelentkezését, akik szeretnének velünk dolgozni!

Bérezés megegyezés szerint történik, ami mellett vidéki dolgozóinknak utazási költségtérítést biztosítunk.

A felvételnél előnyt jelent a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
Elvárásaink: elhivatott, magas színvonalú munkavégzés, empátia, az idősek szeretete.

Munkavégzés helye: 1038 Budapest, Mező u. 12.

Jelentkezni fényképes, fizetési igényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal vagy a +3620 537-4092 telefonszámon lehet.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 2020-03-09