TELJESKÖRŰ KÖNYVELŐ - BUDAPEST

Feladatok:

  • Bejövő, kimenő számlák, pénztár, vegyes könyvelés,
  • Banki kivonatok rögzítése,
  • Havi/éves zárás, elhatárolások készítése,
  • Közreműködés a könyvvizsgálatban,
  • Adóbevallások elkészítése,
  • Tárgyi eszköz mozgások könyvelése,
  • Kontrolling munkájának támogatása: riportok és kimutatások készítése,
  • Bevallások, beszámolók készítése,
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdasági végzettség,
  • Teljes körű könyvelésben szerzett minimum 3 – 5 éves tapasztalat ,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás (a közvetlen felettessel való kommunikációhoz),
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • Teljes körű könyvelésben szerzett több, mint 5 éves tapasztalat,
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret - SAP ismerete.

Juttatások:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés és lendületes kiváló szakmai csapat várja az új munkatársat.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, ANGOL ÉS MAGYAR nyelvű anyaggal pályázzon!

Budapest
Full time

Published on 04.05.2021