Telemarketing munkatárs

Megbízónk a világ egyik meghatározó ERP (integrált vállalatirányítási rendszer) rendszerfejlesztője és tanácsadója. Magyarországi irodáját 20 éve indította és azóta kiemelkedő szereplője lett az iparágnak. Leginkább közepes és nagy termelő vállalatok, szolgáltató és kereskedő cégek használják a komplett rendszert vagy annak moduljait. Jelenleg bővülő csapatukba keressük új munkatársukat

munkakörbe.

Feladatok:

  • Kimenő, úgynevezett hideghívások és utánkövető hívások lebonyolítása vállalati kapcsolattartókkal (B2B)
  • A hívások segítségével az érdeklődők, üzleti lehetőségek kiszűrése egy jól behatárolt vállalati körből
  • Hívás adatainak, tartalmának rögzítése angol nyelvű felülettel rendelkező, internetes kapcsolattal elérhető CRM (ügyfélkapcsolat kezelő) rendszerben
  • Adatkezelési hozzájárulások megszerzése, kezelése, megújítása
  • A vállalat jó hírnevének erősítése
  • Az üzleti lehetőségek és érdeklődök előminősítése, kategorizálása és hasznos megjegyzésekkel átadása az értékesítési csapat munkatársainak
  • Az értékesítési csapat tagjaként napi szintű együttműködés a többi munkatárssal, részvétel a megbeszéléseken, beszámoló a munka előrehaladásáról, a tapasztalt észrevételekről, aktív részvétel a tevékenység hatékonyságának folyamatos növelésében
  • CRM rendszer adatbázisának naprakészen tartása
  • E-mailek küldése CRM rendszerből és/vagy egyénileg levelező szoftverből

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs képesség magyar nyelven, érthető, nyelvhelyes, választékos, udvarias beszéd
  • Legalább három hónapos FOLYAMATOS telemarketing/call center operátori tapasztalat kimenő hívásos kampányokban
  • Rátermettség és motiváció hideghívásos telemarketing tevékenység hosszú távú végzéséhez (monotonitás, alacsony sikerességi arány, „aranymosás” jellegű munka hosszú távú tűrése)
  • Legalább alapszintű angol nyelvismeret a szoftverek angol kezelőfelületének, esetleg egyszerű dokumentációk, súgók megértéséhez
  • Képesség önálló, hatékony munkavégzésre „home office” körülmények között, megfelelő infrastruktúra rendelkezésre állása a munkához (szélessávú internet hozzáférés, térerő, megfelelő, ergonomikus munkakörülmények)

Előnyök:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret angol nyelvű hívások lebonyolításához
  • Üzleti, technológiai, műszaki érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes, kiszámítható bevétel
  • Egy átlagos telemarketing/call center operátori pozícióhoz képest humánusabb, önálóbb munkavégzési lehetőség (nagyobb szabadság az idő beosztásában, a hívások bonyolításában)
  • Folyamatos visszajelzés, az elvégzett munka sikerességéről
  • Motiváció és érdeklődés esetén fejlődési lehetőség: rögzített eredményekből különféle kimutatások, statisztikák készítése, ezekből következtetések levonása, javaslattétel a jövőbeli stratégiára, e-mail kampányok menedzselése, mélyebb szakmai tartalmú hívások lebonyolítása, egyfajta terméktanácsadóvá válás a kapcsolattartók irányában

Munkavégzés helye: Budapest

Budapest
Pest
Full time
1 year
High school

Published on 10.07.2020