Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Legyél Te is Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs!

Most kerültél ki a munkaerőpiac ijesztő mezejére?

Hosszú távú munkalehetőséget keresel, biztos háttértámogatással?

Szeretsz telefonálni, bírod a pörgést?

Ne aggódj, a Lapker Zrt. és Sprinter Futárszolgálat közös Ügyfélszolgálatának Rád van szüksége!

Téged keresünk, ha:

  • Szeretsz emberekkel kommunikálni;
  • Ismerős számodra az MS Office világa;
  • Nyitott vagy új feladatokra;
  • A precíz munkavégzés a védjegyed;
  • Örülünk, ha jártas vagy ügyfélszolgálati munkában, de ez nem feltétel.

Ezek lennének a főbb feladataid:

  • Partnereinktől beérkezett kérések és reklamációk megválaszolása;
  • Kommunikáció a Lapker partnereivel írásban és telefonon;
  • Társosztályokkal való együttműködés.

MIT KÍNÁLUNK?

✓ Versenyképes fizetés
A bruttó fix havi alapbér mellé mozgó bér, és nettó 8.000 Ft béren kívüli juttatás, valamint budapesti és vidéki közlekedés 100%-os térítése is jár

✓​​​​​​​ 100%-ban bejelentett munkaviszony
Bejelentett, határozatlan idejű szerződést kötünk veled 3 hónap próbaidővel.

✓​​​​​​​ Mindenre megtanítunk
Valami nem világos? Ne aggódj, elméleti és gyakorlati síkon is bemutatjuk neked a munkádhoz szükséges rendszerek használatát!

✓​​​​​​​ Könnyen megközelíthető munkahely
Minden munkavállalónk számára ingyenes buszjáratot biztosítunk az Ecseri úti metrómegállótól.

✓​​​​​​​ Nyugodt környezet
Néha jól esik kiszakadni a betonrengetegből, ehhez tökéletes irodánk csendes, fás, virágos, zöld udvara.

Amennyiben úgy érzed, szeretnél közénk tartozni, várjuk önéletrajzodat. Fizetési igény megjelölését is kérjük.

Munkavégzés helye: 1097 Budapest Táblás u. 32.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 12.09.2020