Telefonos ügyfélkapcsolati munkatárs

Németországban és Magyarországon az idősgondozás szakterületén piacvezető multinacionális vállalat keres bővülő, dinamikus csapatába telefonos ügyfélkapcsolati munkatársat. A kommunikáció 7 ország közel 300 alkalmazottja és több ezer szerződő ügyfele között német nyelven történik, ezért a magabiztos német nyelvtudás előfeltétel. Célkitűzéseink elérésében érdekelt, ambiciózus kollégánk szakmai felkészültségét cégünk biztosítja.

A feladatok:

  • Meglévő partnereinkkel történő folyamatos kapcsolattartás és ügyeik gondozása
  • A további együttműködéshez szükséges üzleti és jogi oktatási anyag átadása
  • Telefonos tanácsadás és konfliktuskezelés telefonon
  • Új ügyfelekkel történő kapcsolatfelvétel és tájékoztatás
  • Híváskezelések folyamatos adminisztrációja

Önre várunk, ha rendelkezik:

  • Call Centerben szerzett tapasztalattal
  • Magabiztos és meggyőző kommunikációs képességgel
  • Tárgyalóképes német nyelvtudással (szóban és írásban)
  • Megfelelő számítógépes ismeretekkel (pl. Office alkalmazások: Outlook, Word, Access)
  • Önállósággal, de csapatmunkához szükséges hozzáállással
  • Ügyfélbarát kommunikációval szóban és írásban
  • Proaktív, precíz munkavégzéssel
  • Problémamegoldó képességgel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem + kiegészítő juttatások
  • Csapatépítő rendezvények
  • Rendezett, stabil munkakörülmények
  • Fejlődési lehetőségek, ide értve a németországi továbbképzést is

Előnyt jelent:

  • Idősgondozás területén szerzett tapasztalat
  • Nővér, vagy szakápolói végzettség, ill. ismeretek

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Munkaviszony: Határozatlan idejű - heti 5 napban, 8:30 és 17:00 között

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és szívesen erősítené a csapatunkat, kérjük jelentkezzen egy fényképes önéletrajzzal, a fizetési igény és a munkakezdés lehetséges időpontjának megjelölésével Zsebényi-Loksa Gergely ügyvezetőnél.

Budapest
Full time
1 year
Secondary school

Published on 2020-02-28