Telefonos értékesítő

Szívesen és jól kommunikálsz? Próbáld ki magad telefonos értékesítőként!

euJOBS - Állás Neked!

Munkavégzés helye: Budapest V.
Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 8:30-17:30 péntek 8:30-15:00
Fizetés: Bruttó 220 000,- 415 000,- Ft között + cafeteria

Munkaadó ajánlata

  • Szakmai támogatás, munkavégzés egy elismert, megbecsült csapatban
  • heti 5 napos normál munkaidőben végeztt munka
  • belvárosi, jó megközelítésű munkahely

Előnyt jelent

  • Call center operátori tapasztalat
  • minimális angol nyelvismeret
  • motivált személyiség

Céginformáció

Nemzetközi cég, amely a telemarketing, értékesítés, eladási lehetőségek feltárása, az ügyfélszolgálat, a műszaki támogatás, a back office és az üzleti tanácsadási szolgáltatások számos szakterületén tevékenykedik.

Feladatleírás

  • Meleg hívások indítása (meglévő ügyfelek hívása)
  • telefonos értékesítés
  • Back Office teendők
  • adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • magas fokú türelem és empátia
  • célratörő, tanulékony személyiség

Budapest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 13.03.2020