Telefonos értékesítő

A Starjobs Magyarország Kft. Telefonos értékesítés területre keresi új kollégáját. Cégünk egyre népszerűbb a HR szolgáltatások iránt érdeklődő ügyfelek számára, munkaerőkölcsönzés, - közvetítés, outsourcing területen folyamatosan növekszünk és igyekszünk partnereink igényeit a lehető leghatékonyabban kielégíteni. Csapatunkban új pozíció nyílt, lelkes, vidám kollégáink szeretettel várnak, amennyiben érdekel a telefonos értékesítés és szívesen dolgoznál egy jó hangulatú, magas szakmai színvonalat képviselő társaság tagjaként.

Téged keresünk, ha:

Kiválóan kommunikálsz, könnyen teremtsz kapcsolatot, jól kezeled a konfliktust és a visszautasítást, lelkes vagy, pozitív és munkádra igényes, nem riadsz vissza az adminisztrációtól, valamint az egyéni és csapatmunkától sem.

Telefonos értékesítőként a következő feladataid lesznek:

  • Kimenő hívások indítása
  • Potenciális partnercégek felkeresése telefonon
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Időpontok egyeztetése az értékesítők részére

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (call center, ügyfél kapcsolattartás, hideg hívások)
  • Céltudatos, kitartó, eredményorientált személyiség
  • Értékesítő attitűd
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, Excel tudás

Előnyt jelent:

  • Érdeklődés a HR tevékenység iránt, nem ismeretlen számodra a HR szolgáltatások világa (munkaerőkölcsönzés, - közvetítés)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, lelkes csapat, családias hangulat
  • Lehetőség a HR folyamatokban való részvételre
  • Karrierlehetőség HR területen
  • Home office lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület, home office lehetőség
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal