Telefonos értékesítő

Szívesen és jól kommunikálsz? Próbáld ki magad telefonos értékesítőként!

euJOBS - Állás Neked!

Munkavégzés helye: Budapest V.
Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 8:30-17:30 péntek 8:30-15:00
Fizetés: bérigény megjelöléssel

Céginformáció

Nemzetközi cég, amely a telemarketing, értékesítés, eladási lehetőségek feltárása, az ügyfélszolgálat, a műszaki támogatás, a back office és az üzleti tanácsadási szolgáltatások számos szakterületén tevékenykedik.

Munkaadó ajánlata

  • Alapfizetés + teljesítményarányos jutalék
  • Stabil, nemzetközi, svéd hátterű vállalat
  • Próbaidő után cafeteria
  • Jól megközelíthető, modern irodai környezet
  • Ingyenes kávé és tea fogyasztás az irodában
  • Csapatépítő programok
  • Támogató vezetőség és csapat
  • Mentor kollegák segítik a betanulási időszakot

Feladatleírás

  • Meglévő ügyfelek felé történő telefonos értékesítés
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció
  • Back Office feladatok

    Elvárások

    • Jó kommunikációs készség
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
    • Magas fokú türelem és empátia
    • Célratörő, dinamikus személyiség
    • Nyitott vagy a tanulásra

    Előnyt jelent

    • Call center tapasztalat
    • Minimális angol nyelvismeret

    Budapest
    Pest
    Budapest
    Full time
    no work experience required
    Secondary school

    Published on 23.09.2020