Tehergépkocsi vezető (Budapest (Ferencváros))

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

TEHERGÉPKOCSI VEZETŐ

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • fuvarozási feladatok ellátása
  • menetlevelek vezetése
  • a gépjármű forgalmi és műszaki üzembiztonságának napi ellenőrzése
  • a szállított áru mennyiségének és minőségének megőrzése

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • alapfokú állami iskolai végzettség (8 általános)
  • „C” kategóriás jogosítvány

Előnyként értékeljük

  • veszélyes anyagok továbbítására szóló vizsga (ADR vizsga)

Amit ajánlunk

  • A juttatási csomag tartalmazza:

  • Nettó 92.900 Ft/év Szépkártya étkezés
  • Br. 350.000 Ft hűség bónusz év végén
  • min. Br.119.000 Ft/év (a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő) önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • A fenti juttatások a naptári évben ledolgozott munkanapok arányában kerülnek kifizetésre.

Amit ajánlunk továbbá:

  • biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)

Munkavégzés helye
Budapest (Ferencváros)

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Török Nikolett +36 (30) 894 9648

2020. június 30.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 30.06.2020