Technológus

A SONEAS cégcsoport a vegyipari anyagok gyártása terén nagy gyártókapacitással és szakmai tapasztalattal rendelkezik. Az ISO 9001 szabványnak és részben a GMP-nek megfelelő követelmények alapján kiindulási anyagokat, finomkémiai vegyszereket állít elő több 100 kg-os, de akár 10 tonnás méretben is. Tudjon meg rólunk többet a www.soneas.com/hu weboldalon, ahol a rólunk menüpont alatt megtalálja adatkezelési tájékoztatónkat is!

Ha szereted a szakmát és érdekel egy változatos, izgalmas feladatkör, ahol maximálisan használhatod kémiai tudásodat, jelentkezz hozzánk most, mert a létszám bővítése érdekében mindkét üzemi telephelyünkre

TECHNOLÓGUS

munkakörbe keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársakat azonnali munkakezdéssel!

A munkakör főbb feladatai:

  • méretnövelési, optimalizálási, reprodukciós kísérletek végrehajtása
  • technológiafejlesztés
  • kísérleti gyártások megszervezése
  • gyártási dokumentumok elkészítése
  • részvétel a folyamat validálásban és a tisztítás validálások végrehajtásában
  • üzemi rend ellenőrzése
  • riportok, jelentések, egyéb dokumentumok elkészítése
  • gyártásokhoz kapcsolódó oktatások megtartása

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • vegyész / vegyészmérnök oklevél
  • legalább középszintű gyakorlati angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • legalább 3 év üzemi méretnövelési szakmai tapasztalat
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint)

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • Cafeteria rendszer
  • egyéb béren kívüli juttatások (pl. mobilitási célú lakhatási támogatás)
  • képzés, továbbképzés támogatása
  • stabil céges háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • változatos feladatok

További információk:

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület vagy XXII. kerület

Szerződés típusa: határozatlan idejű munkaszerződés

Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, egyműszakos tevékenység

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével tudsz a „TECHNOLÓGUS” jelszó feltüntetésével. Kérünk, hogy kísérőleveledben jelezd, melyik telephelyünkön szeretnél dolgozni!

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni, de ha jártál nálunk meghallgatáson, biztosan kapsz visszajelzést is!

Technológus

Budapest
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 2020-02-27