Technológus

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Technológus (senior)

munkatársat keres mátészalkai telephelyünkre az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Részvétel gyártási projektek vezetésében
  • Gyártástechnológiai tervezés, irányítás
  • Folyamatfejlesztés, optimalizálás
  • Részvétel a LEAN szemlélet szerinti munkafolyamatok fejlesztésében, megvalósításában

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki tanulmányok
  • 3 éves gyártástechnológiai tervezés, irányítás tapasztalat
  • Angol műszaki nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Minitab, Autocad)
  • Rendszerszemlélet, együttgondolkodási készség, hatékony team munka
  • Nagyfokú önállóság, precizitás, megbízhatóság
  • Vezetői tapasztalat előnyt jelent
  • Magas fokú utazási hajlandóság

Több mint 25 000 alkalmazottal a ZEISS az optikai és optoelektronikai iparág egyik világszintű vezetője, és már több mint 170 éve járul hozzá a technológiai fejlődéshez. A vállalat leképező optikát, méréstechnikát, mikroszkópokat, orvosi technológiát, szemüveglencséket, kamera- és felvevőlencséket, távcsöveket és planetáriumtechnológiát fejleszt és forgalmaz. A ZEISS sokoldalú termékportfóliója és nemzetközi orientációja mindig új, izgalmas feladatokat és globális fejlesztési lehetőségeket teremt a vállalat számára.

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy jelentkezzen online vagy küldje be Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar nyelven:

4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.
Web: www.zeiss.com

Technológus

Mátészalka, 4700 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 27.02.2020