Technológiai rendszermérnök (Budapest)

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

TECHNOLÓGIAI RENDSZERMÉRNÖK

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • szakterületéhez tartozó berendezések üzemeltetésének főnökségi szintű összefogása az üzembe helyezés előkészítésétől kezdődően, működtetés, karbantartás felügyelete
  • döntéselőkészítési tevékenység végzése
  • műszaki szakvélemények, műszaki költségvetések, beruházási tervek készítése
  • különböző projektekben szakértői szinten képviseli a főnökséget
  • közreműködik a terepi mérések végrehajtásában, a térinformatikai rendszerben rögzített adatokat területi szinten naprakészen tartja

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (villamosmérnök, mérnök informatikus, biztonságtechnikai mérnök)
  • felsőfokú szakirányú mérnöki vizsga
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített forgalmi vizsga, melynek megszerzéséhez a munkáltató tanfolyamot biztosít (távközlési szakszolgálat)
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • stabil, kiszámítható jövedelem
  • hosszú távú biztos munkahely
  • választható béren kívüli juttatás bruttó 271.400 Ft értékben valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • belföldi és nemzetközi utazási kedvezmények családtagok számára is
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Rácz Anett Réka +36 (30) 395 7087

2020. február 29.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Full time
no work experience required

Published on 29.02.2020