Technológiai csoportvezető

Feladatok / Tasks

  • Technológiai terület hatékonyságának, megfelelő működésének mérése, fejlesztése

  • Technológiai csoport irányítása (6 fő)

  • Projektirányítás, részvétel a projektekben

  • A terület éves költségtervének összeállítása, megvalósításának felügyelete

  • A feladatok elvégzéséhez szükséges legoptimálisabb munkamegosztás kialakítása

  • Tevékenységek összehangolása, koordinálása és ellenőrzése

  • Technológiai feladatok ellátása során egyeztetés, kapcsolattartás a vállalat különböző szervezeti egységeivel és partnereivel

Amit nyújtunk / Offer

  • Szakmai fejlődés lehetősége

  • Béren kívüli juttatási csomag

  • Projektekben való részvétel lehetősége

Requirements:
  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Vezetői tapasztalat (legalább 3 év)

  • CAD és PLM rendszerekben való jártasság

  • LEAN szemlélet

  • Forgácsolási, hegesztési, felületkezelési, szerelési és lemezfeldolgozási technológiákban szerzett tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Outlook, Excel)

  • "B" típusú jogosítvány

  • Angol vagy Német tárgyalási szintű nyelvismeret

Benefits:
  • Gyárfejlesztési tapasztalat

Téglás, 4243 Magyarország
Full time

Published on 08.07.2024