Technikusi koordinátor

Partnercégünk második európai dízel részecske szűrő DPF központja Dél-Budapest közelében található. Terméküket a piacon jelenlévő számos autógyártó alkalmazza és építi be termékeibe. Ezúttal az új gyártósoraik telepítésének koordinálásához keresünk technikus munkatársat.

Feladatok:

  • Gépek és berendezések beüzemelése, működtetése, karbantartása és javítása
  • Anyagszállítás koordinálása, mennyiségi és minőségi átvétele, dokumentálása
  • Kivitelezési ütemterv készítése, nyomon követése, ellenőrzése
  • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség műszaki területen
  • Releváns szakmai tapasztalat (3-5 év)
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Irányításban szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzok értelmezése

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig teljes munkaidőben, 8.00-17.00 óra között (1 óra ebédszünet)

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern és biztonságos munkakörnyezet
  • Tapasztalatszerzés egy nemzetközi cégnél

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség

Jelentkezés Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérem töltse ki a lenti űrlapot.

Budapest
Full time

Published on 30.07.2020