Főbb feladatok:

  • A beérkezett termékek hibaanalizálása és javítása belsős utasítások alapján
  • Utasításokban szereplő adminisztráció precíz végrehajtás
  • Előírások pontos betartásával biztosítani, hogy a termék az elvárt minőségben és idő alatt készüljön el
  • Csoportvezető, műszakvezető által meghatározott darabszámok teljesítése
  • ESD előírások, a biztonságos munkavégzés szabályainak betartása

Elvárások:

  • Elektronikai műszerész/technikus, híradásipari műszerész/technikus végzettség vagy annak megfelelő releváns szakmai tapasztalat elektronikai berendezések építése területén
  • A fentiekben megjelölt szakirányú végzettséggel pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Áramkörök, mérőműszerek (oszcilloszkóp, multiméter) és elektronikai alkatrészek alapos ismerete
  • Nyitottság mind az egy-, mind a több műszakos, valamint (szabad hétvégékkel) folyamatos munkarendben történő munkavégzésre!
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

Előny, de nem feltétel:

  • Áramkörök tesztelésében, illetve készülékek alkatrész szintű javításában szerzett szakmai tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér és juttatási csomag (cafeteria, bónusz)
  • Ingyenes céges buszjáratok Tatabánya, Oroszlány, Komárom irányából
  • A céges buszjáratokon kívül eső települések esetében utazási költségtérítés
  • Albérlet-támogatás vagy szálláslehetőség a hazautazás támogatásával
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet

A munkavégzés helye:

Tatabánya

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül.

Technikus (telekommunikációs termékek javítása) - Tatabánya

Tatabánya, 2800 Magyarország
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 26.10.2020