Technikus (heti 20 órás munkavégzéssel)

A CSL Plasma egyike a világ azon vezető plazmagyűjtő vállalatainak, amely teljes mértékben elkötelezett a kiválóság és az innováció mellett. Munkánkkal betegek tízezreinek segítünk, hogy ritka és súlyos betegségük kezelése révén újra egészséges életet élhessenek. Mi, akik a CSL-nél dolgozunk, nap mint nap annak tudatában tevékenykedünk, hogy elkötelezettségünkkel életeket menthetünk, és munkánkkal javíthatjuk a betegek életminőségét.

Nyíregyházán működő Plazmaferezis Központunkba keresünk új  részmunkaidős munkatársat azonnali belépéssel  az alábbi pozícióba:

Technikus
(heti 20 órás munkavégzéssel)

A munkakört betöltő feladata:

  • A donoroktól levett plazmaegységek fagyasztásra történő előkészítése
  • A plazmaegységekből laboratóriumi minták levétele steril körülmények között
  • Az előkészített plazmapalackok fagyasztóba való helyezése
  • A plazmapalackok fagyasztási folyamatának és az egyszer használatos eszközök raktározásának felügyelete és dokumentálása
  • Laboratóriumi minták centrifugálása
  • Laboratóriumi minták kezelése, csomagolása, dokumentálása
  • Karbantartási, folyamatszabályozási eljárások értelmezése és betartása
  • Raktári anyagok kézzel történő mozgatása
  • Raktár leltár vezetése

Elvárt végzettségek, tapasztalatok:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Egészségügyi végzettség vagy egészségügyben szerzett munkatapasztalat előny
  • Laboratóriumi és/vagy raktározási tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Grafikonok, ábrák, adatok elemzésének képessége
  • Outlook levelező rendszer felhasználói szintű ismerete

Szükséges készségek és kompetenciák:

  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Csapatszellem
  • Jó problémamegoldó képesség, kreativitás
  • Jó monotonitástűrő képesség
  • Jó általános fizikai állapot

Előnyt jelent:

  • Azonnali belépés
  • Angol vagy német nyelvtudás

A vállalat versenyképes fizetést, bejárási támogatást és béren kívüli juttatási csomagot kínál leendő munkatársai számára.

Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Part time
no work experience required

Published on 28.02.2020