TECHNIKUS/HELYETTES MŰSZAKVEZETŐ

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Kábelgyártó gépek beállítása
  • Munkadarabok ellenőrzése
  • A műszak munkájának megszervezése kiszállítási követelmények alapján
  • Gyártásközi minőségellenőrzés

Téged keresünk, ha:

  • Műszaki végzettséggel rendelkezel, vagy műszaki beállítottságú személy vagy (Villamos-ipari vagy mechanikai műszerész, technikus)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • Jártas vagy a műszaki rajz olvasásában
  • Precíznek tartod magad és jó problémamegoldó képességgel bírsz
  • Alap vezetői készségek lakoznak benned

Előnnyel rendelkezel, ha:

  • Villamos/PLC/-pneumatikus vezérlésű célgépek beállításában, javításában, kezelésében szereztél már   minimum 1-2 éves gyakorlatot
  • Gyártásban van csoportvezetési tapasztalatod

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatás
  • Jó munkakörülmények, fejlődő munkakörnyezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség nemzetközi cég nyújtotta háttérrel

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva jelentkezhet, az önéletrajz csatolásával:

Kecskemét
Full time

Published on 15.02.2021