GYÁRTÁSI ÉS MŰSZAKI ÜGYINTEZŐ

A közel 1 évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat Az ORION Elektronikai Kft. budapesti telephelyére

GYÁRTÁSI és MŰSZAKI ÜGYINTEZŐ

Munkatársat  keres.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • felsőfokú / mérnöki végzettség
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Minimum 5 éves tapasztalat elektronikai gyártással
  • műszaki jártasság
  • Közép-fokú angolnyelv-tudás

Előny - Szerverek/Számítógépek összeszerelésben szerzett 1 – 2 éves szakmai tapasztalat

Feladatok:

  1. Gyártási idő kalkuláció, árajánlat készítése ügyfeleknek
  2. Technológiai sorrend felálíttása gyártáselőkészítéshez
  3. Árajánlatok beszerzése szállítóktól alkatrészekre, anyagokra, eszközökre
  4. Megrendelések követése, ütemezése tervezése a gyártáshoz
  5. Kapcsolattartás a belföldi és főként nemzetközi szállítókkal és vevőkkel

Jó kommunikációs készséggel rendelkező, beszerzési területen gyakorlott, műszakilag magasan képzett szakemberek jelentkezését várjuk!

Jelentkezni magyar és angol önéletrajz beküldésével lehet az alábbi elérhetőségekre:

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29/B

Budapest
Pest
Full time
5 - 10 years of experience
Bachelor

Published on 10.02.2021