Technikai értékesítési támogató

A Zehnder Group 125 éves vállalatcsoport, formatervezett radiátorokat, mennyezeti fűtési és hűtési rendszereket, és komfort szellőztető rendszereket gyárt és forgalmaz. Az innovációt kiemelten fontos értéknek tartó vállalat mintegy 3.300 alkalmazottat foglalkoztat világszerte. Magyarországi értékesítési csapatunk megerősítéséhez, kollegát keresünk az alábbi pozícióba:

Fő feladatai a következők:

  • A Zehnder termékek és megoldások mély ismerete
  • Műszaki támogatás nyújtása a Zehnder termékportfólió vevőjének (pre-sales és after-sales)
  • Értékesítési tevékenység, ajánlatok és projektkalkulációk készítése
  • Potenciális / meglévő vásárlók felkeresése (fő célcsoportok: forgalmazók, kereskedők, építészek, építőipari cégek, tervezőirodák, szerelők, fejlesztők, fürdőszoba bemutatótermek)
  • Termékbemutatók és szemináriumok megtartása; vásárokon való részvétel
  • CRM adatbázis vezetése

Követelmények:

  • Műszaki ismeretek az építőiparból, elsősorban a szerelés jellegű szakágakból
  • Erős motiváció új ismeretek elsajátítására, tanulási készség
  • Meggyőző személyiség és kiváló kommunikáció
  • Az értékesítésben szerzett legalább két éves tapasztalat
  • Strukturált, önálló munkavégzés, proaktív magatartás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Utazási hajlandóság és meglévő vezetői engedély
  • Angol nyelvtudás (beszéd és írás)

Előnyök:

  • Az épületgépészetben szerzett gyakorlati tapasztalat előnyt jelent
  • Az épületgépészeti vagy szaniter értékesítési tapasztalat és piacismeret előnyt jelent
  • A felsőfokú végzettség előnyt jelent (műszaki)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, stabil munkaadói háttér. Magán használatra is engedélyezett vállalati autó, laptop és mobiltelefon.
  • Műszaki és értékesítési tréningek és hosszú távú tanulási program

Munkavégzés helye:

  • Magyarország területe, jellemzően Budapest és környéke. Otthoni munkavégzés lehetséges.

Érdekli Önt a lehetőség?

Kérjük, küldje el önéletrajzát és a motivációs levelét a fizetési elvárásaival. A dokumentumokat angol nyelven a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Budapest
Pest
Full time
2 years
Secondary school

Published on 21.11.2020