TB ügyintéző - Veszprém

Legyél Te is csapatunk tagja!

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

TB ügyintéző

munkatársat keres veszprémi csapatába.

Feladatok:

  • A társadalombiztosítási ügyintézéssel kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása
  • Táppénz, munkahelyi baleseti táppénz megállapítása, elszámolása
  • TB és anyasági ellátások iránti igények elbírálása, számfejtése, ügyintézése
  • Kifizetőhelyi nyilvántartások vezetése és adatszolgáltatás, továbbá TB ellátásokkal kapcsolatos statisztikák, elszámolások készítése
  • Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel (NEAK, NAV, ONYF, Kormányhivatal) és a munkavállalókkal

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (felsőfokú bér- és társadalombiztosítási ügyintézői végzettség előny)
  • Legalább 3 év társadalombiztosítási ügyintézőként szerzett kifizetőhelyi szakmai tapasztalat
  • A kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete elméletben és gyakorlatban egyaránt
  • EXCEL, WORD ismerete
  • UNIT4 Abacus, KULCS-Soft bérprogramok ismerete
  • Terhelhetőség, határozott és magabiztos fellépés, nagyfokú önállóság, megbízható, precíz munkavégzés, szabálykövető hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Változatos feladatok
  • Biztos munkahelyi háttér

A munkavégzés helye:

Veszprém

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezés" gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Paksi Krisztánál a +36 20 911 57 56-os mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Veszprém
Full time

Published on 26.04.2021