Távvezeték tervező mérnök

Az Ön új cége

Távvezeték tervező mérnököt keresünk Budapesti partnerünkhöz. A cég megújuló energia-ellátó rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozik.

Az Ön új pozíciója

A távvezeték tervező mérnök a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Nyomvonalas és/vagy vezeték nélküli hírközési rendszerek tervezése
  • Villamos alállomások és erőművek hírközlési hálózatainak tervezése
  • Nagyfeszültségű távvezetéki oszlopokon, valamint alépítményben vezetett hírközési hálózatok tervezése

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Releváns tervezői jogosultság (HI-V vagy HI-VN)
  • Legalább 3 év releváns tervezői tapasztalat
  • Felhasználói szintű: MS Office és AutoCAD programismeret
  • Felsőfokú szakirányú villamos- vagy energetikai-, mérnöki végzettség

Mire számíthat partnerünktől?

  • Stabil hátterű cég
  • Környezettudatos tevékenység
  • Kiemelkedő juttatási csomag: alapbér + céges laptop, telefon, gépjármű

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el legfrissebb szakmai önéletrajzát.

Budapest
Full time

Published on 21.11.2020