Távközlő betanított munkás (Budapest)

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Távközlő betanított munkás

Helység
Budapest
Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a hatáskörébe tartozó állomási és vonali távközlési célú berendezések karbantartása, hibahely feltárása, hibaelhárítása, kiegészítése, elhelyezésének módosítása során szükséges munkaterület és eszközök szakszerű előkészítése, kibontása, a segédtevékenységek elvégzése

A munkakör betöltésének feltételei

  • alapfokú állami iskolai végzettség (8 általános)
  • orvosi alkalmasság
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit ajánlunk

  • kiszámítható jövedelem
  • hosszú távú biztos munkahely
  • választható béren kívüli juttatás bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás SZÉP kártya vendéglátás alszámlára
  • belföldi és nemzetközi utazási kedvezmények családtagok számára is
  • bruttó munkabér 3,5%-nak megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás

2019.02.28.

Bővebb felvilágosítást ad
Schvarcz Zsuzsa Dóra 1/511-1905 / 01-19-05

Várjuk jelentkezését!

Budapest
Full time
no work experience required

Published on 28.02.2020