AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Targoncavezető munkatárs

 Partnercégünk a világ több mint 100 országában, 1 300 helyszínen, több mint 76 000 munkatársával
a világ egyik vezető szállítmányozó és logisztikai vállalata. Sikere és erős piaci pozíciója elsősorban a legmodernebb
IT-alapú támogatással nyújtott tengeri, légi és közúti szállítmányozásban, valamint a szerződéses logisztikában rejlik.

MUNKAVÉGZÉS  HELYE:
 Páty

FELADATAID LESZNEK:

 - Áruk kijelölt tárhelyekre mozgatása
 - Szállítójárművek felrakodása
 - Komissióhelyek feltöltése
 - Raktári rend és tisztaság fenntartása, szabálykövetés

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

- Minimum 8. általános iskolai végzettség
 - Hasonló területen megszerzett tapasztalat
 - Precíz, megbízható munkavégzés
 - Jó fizikai erőnlét
 - Targoncavezetői engedély megléte (3313, 3324)

 AMIT NEKED KÍNÁLUNK:
 - Versenyképes jövedelem
 - Határozatlan idejű munkaszerződés
 - Hosszú távon stabil, nagyvállalati háttér
 - Kiemelkedő cafeteria juttatási rendszer
 - Útiköltség térítés lehetősége
 - Céges buszjárat: Csákvár, Vértesboglár, Bodmér, Szár, Felcsút, Bicske, Tatabánya, Csabdi, Mány, Páty,
  Budapest, Budaörs, Herceghalom, Biatorbágy, Etyek, Zsámbék, Szomor, Nagyegyháza, Budakeszi településekről

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod

 a „Jelentkezem” gomb segítségével
 vagy telefonon: +36 20 350 0472 – VISSZAHÍVUNK!
 Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

 munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Targoncavezető - Páty

Páty, 2071 Magyarország
Full time

Published on 08.06.2021