Targoncavezető - Jászárokszállás

Szeretnél modern gépeken dolgozni és rendelkezel targoncavezetői jogosítvánnyal? Rendelkezel raktárban szerzett tapasztalattal és pont egy ilyen lehetőséget keresel?

Ne keress tovább! Jelentkezz most targoncavezetőnek!

Milyen feladataid lesznek?

  • Gyártmányok anyagainak és alkatrészeinek raktározása

  • Gyártósornak történő kiadás

  • Leltározás

Milyen elvárásaink vannak?

  • Alapfokú iskolai végzettség

  • Érvényes vezetőüléses targoncavezetői engedély

  • Raktáron szerzett tapasztalat

Hogyan alakul a munkaidőd?

  • 2 műszakos munkarend

  • 35 perces munkaközi szünetek

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Alapbér + jelenléti bónusz + teljesítménybónusz + Cafeteria

  • Ingyenes céges buszjárat

Jelentkezéshez küldd el önéletrajzodat a [ Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni. ] e-mail címre vagy hívd a +3620/229-8623-as telefonszámot.

Jászárokszállás, 5123 Magyarország
Full time

Published on 18.06.2021