Targoncavezető és kiszállítási munkatárs

AM Production Kft.

Nagy múltú, nemzetközi fém- és gépipari gyártó cégek beszállítójaként keresünk új munkatársakat gyártócsapatunk tovább erősítésére

Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Raktárba beérkező áruk átvétele, anyagmozgatása és betárolása,
  • Gyártásközi anyagmozgatás, alapanyag előkészítés,
  • Késztermék kezelés és mozgatás,
  • Csomagoló anyag készítés,
  • Kapcsolódó adminisztráció vezetése
  • Ezekhez kapcsolódó kiegészítő tevékenységek elvégzése
  • Kamion szedés és rakás,
  • Leltárokban való aktív részvétel,
  • Együttműködés a területen dolgozó kollégákkal, valamint a kapcsolódó szervezeti egységekkel,
  • Targoncakezelés magasemelésű targoncával.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Igényes, önálló munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, segítőkész csapat
  • Jól felszerelt, modern munkakörnyezet
  • Bárkinek hozzáférhető ingyenes wifi a cég területén
  • Céges kávé és tea
  • Változatos feladatok
  • Folyamatos kihívások, fejlődési lehetőség

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igénye megjelölésével.

Székesfehérvár
Fejér
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 03.07.2020