Targoncavezető

Magyarország egyik piacvezető promóciós ajándékgyártó és árusító cége, az Anda Present dinamikusan növekvő csapatába keresünk most új munkatársakat, targoncavezető munkakörbe.

Feladatok:

  • Anyagmozgatási feladatok ellátása elektromos targoncával, zárt raktárban
  • Rendelési lista alapján a termékek tárhelyekről való kiszedése
  • A begyűjtött termékek minőségellenőrökhöz való eljuttatása
  • Komissiózó, azaz vezetőállásos targoncával történik a termékek kiszedése

Elvárások:

  • 3313 típusú targoncavezetői jogosítvány
  • Targoncavezetői gyakorlat
  • Középfokú végzettség
  • Tériszony kizáró tényező

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkahely
  • Bruttó 2000 Ft/óra
  • 21 munkanapos hónappal számolva: nettó 230.000 Ft/hó + műszakpótlék
  • BKK bérlettámogatás (3 hónapot meghaladó munkavégzéstől)
  • Azonnali kezdés

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, délelőtt vagy délután 6:00-14:00 vagy 14:00-22:00 óra között
  • 18:00 utáni munkavégzés esetén műszakpótlék jár

Előnyt jelent:

  • A pozíció hosszú távon történő vállalása

Jelentkezés Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen!

Budapest
Full time

Published on 16.10.2020