Targoncavezető

Az Unix Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai
autóalkatrész kereskedelmi piac
meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar
Vállalata"
elismerést,
valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében
tart minket számon. Közel
4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket.
Budapesti logisztikai központunkba keresünk munkatársakat hosszú távra, két műszakos - délelőtt,
délután - munkarendben az
alábbi beosztásban:

Munkavégzési hely: Budapest IX. kerület

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Dolgozói vásárlási kedvezmények a vállalat által forgalmazott termékekből
  • Mobiltelefon saját használatra (próbaidő lejárta után)
  • Versenyképes jövedelem
  • Térítésmentes évszaknak megfelelő munkaruha
  • Étkezési lehetőség a cég saját éttermében

Amit várunk Tőled:

  • Targonca kezelésében szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magas emelésű targonca kezelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány és a hozzákapcsolódó OKJ-s bizonyítvány feltétel
  • 5 t alatti elektromos targoncavezető engedély (3312 és/vagy 3313 és/vagy 3324) feltétel
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés

A Te feladataid:

  • Áruátvétel, rámpás kamion rakodás
  • Anyagmozgatás targoncával
  • Átvett áruk raktári szintekre szállítása
  • Munkavédelmi szabályok betartása
  • Áruk szállítása a raktári rend és tisztaság fenntartása mellett

Munkaidő:

- "A" hét: hétfőtől-péntekig 06:00-15:00
- "B" hét: hétfőtől-péntekig 13:00-22:00

  • Két műszakban történő munkavégzés:
  • Minden második szombat délelőtti munkavégzés 06:00-15:00

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR
VÁLLALATÁHOZ.

Budapest
Pest
Full time
1 year
Vocational school

Published on 18.07.2020