Targoncavezető

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci gyártó partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Termelési és raktárterületen belül történő gépi és kézi anyagmozgatási feladatok ellátása,
  • Áru összekészítés, közúti szállító eszközök rakodása,
  • Anyagmozgások dokumentálása, regisztrálása a vállalatirányítási rendszerben,
  • Szoros együttműködés a közvetlen munkatársakkal, felettesekkel.

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség, középfokú végzettség előny,
  • Targoncavezetői engedély vezetőüléses, vezetőállásos, és kézi gyalogkíséretű típusokra,
  • Legalább 1 év targoncavezetői és raktározási tapasztalat,
  • 4 műszakos munkarend, 12 órás műszakok vállalása,
  • Körültekintő munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatások,
  • A cég eredményeivel arányos bónusz,
  • Stabil munkahely, hosszútávú együttműködés lehetősége.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
1 year
Vocational school

Published on 17.06.2020