Targoncavezető

Azonnali kezdéssel keresünk logisztikai partnerünkhöz
TARGONCAVEZETŐ
munkatársakat

Határozatlan idejű munkaszerződés, két műszakos munkarend!

Juttatások:

  • Alapbér
  • Cafeteria
  • Próbaidő után bónusz
  • Céges flottához való csatlakozás lehetősége

Feladatok:

  • Gyártósoron keletkezett egységrakatok raktárba történő szállítása
  • Késztermék raktárban tömbös rendszerű tárolás
  • Gyártósorok anyagellátása
  • Gyártási segédanyagok gépjárműről történő leszedése targoncával
  • Kamionok késztermékkel történő rakodása

Elvárások:

  • Érvényes hatósági jogosítvány gyalogkíséretű és vezetőüléses targoncára
  • Targoncával végzett anyagmozgatásban való jártasság
  • Megbízható, pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú együttműködés lehetősége
  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató csapat

Munkavégzés helye:

Tiszaújváros

Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
1 year
Vocational school

Published on 30.04.2020