Targoncás (Miskolc)

Autóipari biztonsági berendezéseket gyártó és fejlesztő partnerünkhöz TARGONCÁS munkatársakat keresünk miskolci munkavégzésre azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Kézi és gépi anyagmozgatás, bejövő és kimenő áruk átvétele és rakodása, raktári adminisztráció.

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Középfokú végzettség vagy legalább 3 év releváns tapasztalat
  • OKJ targoncavezetői jogosítvány
  • 3 és 4 műszakos munkarend vállalása

 Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Alapbér bruttó 225.000 Ft + műszakpótlékok
  • Cafeteria
  • Teljesítmény bónusz
  • Ingyenes munkába járás tömegközlekedéssel
  • Ötletmenedzsment rendszer
  • Jól felszerelt szociális helységek, rendezett és tiszta munkakörnyezet
  • Munkaruha

 A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Miskolc
  • Műszakrend: 3 és 4 műszakos munkarend - beosztás szerint. Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak.
  • Szállást nem biztosítunk a munkalehetőséghez.

 Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

További információért hívjon minket bizalommal: +36 20 771 7781

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Miskolc
Full time
Primary school

Published on 16.10.2020