Targoncás (Kecskemét)

Autóipari beszállító kecskeméti partnercégünk megbízásából
TARGONCÁS munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • elektromos-villás targonca kezelése, gyártósor kiszolgálása
  • operátori teendők, általános raktározás
  • beérkező áruk fogadása, elhelyezése, leltározása
  • áru-forgalom folyamatosságának biztosítása

Egyéb információk

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású, saját állományú munkaviszony, fizetett szabadsággal, műszakpótlékokkal
  • Útiköltség térítés 30 Ft/km, vagy teljes helyi, helyközi bérlet térítése
  • Bónusz nettó 25.000 Ft
  • SZÉP KÁRTYA évente nettó 162.000 Ft
  • Év végén karácsonyi bónusz fizetése
Requirements:
  • Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • 3324-es vezető üléses targonca jogosítvány megléte
Benefits:
  • Bruttó 30.000,-Ft adunk Neked, ha az Általad ajánlott és felvételt nyert új munkatárs 2 hónapnyi munkaviszonyt letöltött nálunk, majd további bruttó 30.000,-Ft a jutalmad, ha az Általad ajánlott és felvételt nyert új munkatárs további 2 hónap letöltését követően még mindig a munkatársunk

Kecskemét
Full time
Secondary technical school

Published on 18.06.2021