Targoncás (Kecskemét)

Autóipari beszállító kecskeméti partnercégünk megbízásából TARGONCÁS munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • elektromos-villás targonca kezelése, gyártósor kiszolgálása
  • operátori teendők, általános raktározás
  • beérkező áruk fogadása, elhelyezése, leltározása
  • áru-forgalom folyamatosságának biztosítása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • 3324-es vezető üléses targonca jogosítvány megléte

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású, saját állományú munkaviszony, fizetett szabadsággal, műszakpótlékokkal
  • Útiköltség térítés 30 Ft/km, vagy teljes helyi, helyközi bérlet térítése
  • Jelenléti és motivációs bónusz
  • Étkezési hozzájárulás az első teljes hónaptól nettó 8640 Ft/hó
  • SZÉP KÁRTYA évente nettó 162.000 Ft
  • Év végén karácsonyi bónusz fizetése

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: sikeres felvételt követően azonnal
  • Munkavégzés helye: Kecskemét
  • Műszakrend: 3 műszakos munkarend 8 órában (6:00-14:00, 14:00-22:00 és 22:00-06:00 óráig) - túlóra lehetőséggel!
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk!

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva!
További információkért hívjon minket bizalommal +36 20 505 0216 - munkanapokon 9:00-16:00 óra között.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kecskemét
Full time
Secondary technical school

Published on 15.09.2020