Targoncás (Győr)

A koronavírus járvány alatt felértékelődnek azok a munkahelyek, ahol a biztonsági előírások betartásával tovább folyik a munka, a fizetés kiszámíthatóan, időben érkezik, és van fizetett szabadság, betegszabadság.
Ha rendelkezik targoncás jogosítvánnyal, csatlakozzon Magyarország legnagyobb logisztikai szolgáltatójához TARGONCÁS munkakörben most!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
Összetett, ám egyszerűen betanulható, könnyen elvégezhető munkafolyamat egyes részeinek elvégzésére keresünk talpraesett, dolgozni akaró, lelkes új kollégákat:
• Termékek összekészítése
• Raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel
• Adminisztratív és nyilvántartási tevékenységek ellátása

Mit kínálunk?
• Stabil céges háttér: rendszeresen, időben érkező fizetés
• 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony = fizetett szabadság, betegszabadság
• BÉREZÉS: alapbér + műszakpótlékok + cafeteria

• Munkaruha biztosítása
• Profi segítség a betanulási időszakra, személyre szabott tréning
• Tapasztalatszerzés az összes gép típuson: addig keressük az Ön számára megfelelő gép típust, amíg meg nem találjuk!

Ajánlói program keretében bruttó 60.000 Ft jutalom/fő!

Munkába járás segítése
• Ingyenes szálláslehetőség
• Bejárás támogatás
• Céges buszjáratok munkarendhez igazítva

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
• Új típusú targoncás jogosítvány: vezetőüléses targonca (3324) vagy vezetőállásos targonca (3313)
• Több műszakos munkarend vállalása
• Tanulási hajlandóság, rugalmasság és megbízhatóság

A jelentkezésnél előny
Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat - tapasztalt kollégáknak magasabb kereseti lehetőség.

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
• Kezdés: azonnal!
• Munkavégzés helye: Győr
• Műszakrend: 3 vagy 4 műszakos munkarend beosztástól függően

További információkért töltse ki a jelentkezési űrlapot:

Requirements:
  • új típusú targoncás jogosítvány: vezetőüléses targonca (3324) vagy vezetőállásos targonca (3313)
Benefits:
  •  Stabil céges háttér: rendszeresen, időben érkező fizetés
  • Ajánlói program keretében bruttó 60.000 Ft jutalom/fő!

Qualities:
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat - tapasztalt kollégáknak magasabb kereseti lehetőség.

Győr
Full time
Primary school

Published on 12.04.2021