Targoncás (Győr)

Rendelkezik targoncás jogosítvánnyal?

Szeretne egy olyan csapatban dolgozni, ahol hosszú távon tervezhet?

Csatlakozzon Magyarország legnagyobb logisztikai szolgáltatójához TARGONCÁS munkakörben most!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Termékek összekészítése
  • Raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel
  • Adminisztratív és nyilvántartási tevékenységek ellátása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Új típusú targoncás jogosítvány: vezetőüléses targonca (3324) vagy vezetőállásos targonca (3313)
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Tanulási hajlandóság, rugalmasság és megbízhatóság

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Cafeteria
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Bejárás támogatás
  • Céges buszjáratok munkarendhez igazítva
  • Profi segítség a betanulási időszakra, személyre szabott tréning
  • Tapasztalat szerzés az összes gép típuson: addig keressük az ön számára megfelelő gép típust, amíg meg nem találjuk!
  • Munkaruházat

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Győr
  • Műszakrend: 3 vagy 4 műszakos munkarend beosztástól függően

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

További információért hívjon minket bizalommal: +36 20 771 7784, +36 20 771 7785

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Győr
Full time
Primary school

Published on 16.10.2020