Targoncás áruátvevő

Dunakeszi

Magyar tulajdonú, irodaszer-nagykereskedelemmel foglalkozó cég keres targoncás áruátvevőt 1 műszakba. Hosszútávú munka, jó körülmények, és emberséges légkör: ezek várnak, ha szereted a pörgést, és szívesen dolgoznál egy óriási raktárban.

Mi lesz a feladatod?

  • kamion pakolás homlokvillás targoncával
  • áruátadás, leszedett csomagok ellenőrzése
  • mennyiségi ellenőrzés dokumentáció alapján
  • szállító levelek adminisztrálása

Milyen a munkarend?

1 műszakos munkarend (délelőtti műszak 7:15-ös és 8:15-ös váltott kezdés)

Hétfőtől péntekig kell dolgoznod: a hétvégéid szabadok lesznek!

Mit kapsz a munkádért?

  • korrekt alapbért
  • sokféle plusz juttatást: jelenléti bónusz + cafeteria
  • a műszakhoz van céges busz, vagy támogatjuk a bejárásodat
  • a céges busz megállói: Káposztásmegyer, 14-es villamos végállomás, Rákospalota-Újpest vasútállomás, Rózsa utca (Árpád Üzletház), Újpest-központ

Milyenek a munkakörülmények?

  • tiszta és modern raktár
  • barátságos, támogató közeg
  • tavasszal és nyáron hetente gyümölcsnap

Ki jelentkezhet?

  • 8 általános iskolai végzettség
  • targoncás jogosítvány
  • előny a raktári környezetben szerzett tapasztalat

Érdekel? Akkor küldd el a fényképes önéletrajzodat.

Budapest
Full time

Published on 18.01.2022