Anyagmozgató

„Világszínvonalú beszállító…világszínvonalú ügyfeleknek”

A Sertec Auto Structures (Hungary) Bt. ászári gyára préselt, hegesztett, dróthajlított és festett alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozik. Ügyfeleink között megtalálhatók mind a presztízs autómárkák, mind az egyéb autóipari vállalatok. Az angol tulajdonú cég 10 telephellyel rendelkezik, ebből 7 Angliában, egy Magyarországon (Ászáron), egy Németországban és egy Kínában található. A több mint fél évszázados szakmai tapasztalatnak köszönhetően teljeskörű megoldást kínálunk autóipari ügyfeleinknek.

Feladatok:

  • raktárhelyről komissiózási területre történő anyagmozgatás
  • gyalogkíséretű targonca használat
  • kézi anyagmozgató eszköz használat

Elvárások

  • felhasználói szintű számítógép-kezelői tapasztalat
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • min. 8 általános iskolai végzettség

Előny:

  • angol nyelv ismerete
  • targoncavezetői tapasztalat
  • logisztikai ügyintézői végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer
  • Mozgóbér
  • Cafetéria
  • Dinamikusan fejlődő szervezet
  • Céges buszjárat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos, támogató légkör

Jelentkezésüket várjuk elektronikusan, vagy Önéletrajzukat leadhatják személyesen portánkon is: Sertec Auto Structures (Hungary) Bt. 2881 Ászár, Köztársaság út 15/a.

Ászár, 2881 Magyarország
Komárom-Esztergom
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 16.09.2020