Targonca szerelő - Szeged

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (autószerelő, autóvillamossági szerelő)
  • Több éves szerelői tapasztalat
  • Előny: angol nyelvtudás

Feladatok:

  • Elektromos és belsőégésű motorral ellátott targoncák javítása
  • Szervizes feladatok ellátása
  • Anyagmozgás számítógépes rögzítése (vállalatirányítási rendszerben)
  • Alkatrészek kiszállításának előkészítése

A munkáltató ajánlata:

  • Hivatalosan bejelentett munkaviszony, stabil munkahely
  • Kiemelt bérezés
  • Egy műszakos, 8 órás munkavégzés
  • Magas szintű szakmai továbbképzés
  • Új innovációk folyamatos megismerése

A munkavégzés helye:

  • Szeged

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. két világmárka kizárólagos forgalmazásával, minőségi targoncák, adapterek, kiegészítők értékesítésével, szervizelésével, bérbeadásával foglalkozó, több évtizede sikeres magyar partnercégéhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Szeged
Csongrád
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 26.09.2020