Tápanyag gazdálkodási asszisztens

A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

munkatársat Északnyugat-dunántúli Régiónk területére.

Leendő kollégánk feladatai:

  • helyszíni mérések, gépi talajmintavételek végzése
  • mintavételek dokumentálása, adminisztrációs feladatok ellátása
  • tápanyag gazdálkodási program megismerése és kezelése
  • térinformatikai szoftverek használata (tápanyag ellátottsági térképek, termőképességi térképek, menedzsment zónák készítése)
  • KITE tápanyag gazdálkodási protokoll megismerése, szigorú betartása
  • precíziós gazdálkodási szaktanácsadói csapat és kereskedelmi üzletkötői hálózat támogatása

Számunkra az ideális jelölt:

  • agronómiai vagy műszaki szakirányú középfokú végzettséggel rendelkezik – pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek
  • rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal
  • megbízhatóság, pontosság és következetesség jellemzi, terhelhető

Előnyt jelent:

  • felsőfokú (agronómiai vagy műszaki) végzettség
  • tápanyagtervező, térinformatikai programok ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Munkavégzés helye, lakóhelytől függően:  a feladatok jellegétől függően az Északnyugat-dunántúli Régió területe (szaktanácsolt KITE alközpontok területe: Győr, Hegyfalu, Herceghalom, Zalaszentbalázs)

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés

Győr
Herceghalom, 2053 Magyarország
Hegyfalu, 9631 Magyarország
Zalaszentbalázs, 8772 Magyarország
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 19.01.2021