CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.  cover

Takarító (Debrecen)

A CRITERION Készpénzlogisztikai Kft (G4S jogutód) 1992 óta van jelen a hazai pénzszállítás piacán. Az azóta eltelt időben folyamatos beruházásaink eredményeként évek óta ágazatunk piacvezetői vagyunk, és olyan átfogó készpénz menedzsment szolgáltatással állunk banki és kereskedelmi partnereink rendelkezésére, amely a hagyományos pénz és értékszállítási, pénz és érték feldolgozási, valamint értéktárolási tevékenységen kívül ügyfeleink egyedi igényeinek kiszolgálására, személyre szabott megoldásokat kínál. Ha te is szeretnél piacvezető csapatunk tagja lenni, jelentkezz hozzánk!

Megváltozott munkaképességű

Takarítót

keresünk (6 órában) debreceni kirendeltségünkre

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • különböző helységek takarítása kézzel illetve takarítógéppel
  • mosdók, mellékhelységek, fürdők takarítása, a szemét összeszedése
  • időszakosan ablak, ajtó, és a burkolatok, csempék tisztítása

TÉGED KERESÜNK, HA MEGFELELSZ AZ ALÁBBI FELTÉTELEKNEK:

  • minimum alapfokú iskolai végzettség
  • megbízhatóság, precizitás
  • jó terhelhetőség
  • önálló munkavégzés
  • igényes, tiszta munkavégzés

AMIÉRT ÉRDEMES A CRITERION-NÁL DOLGOZNI:

  • teljes bejelentett munkabért kapsz
  • előre tervezhető beosztással számolhatsz
  • összetartó közösség tagja lehetsz
  • nálunk igénybe vehetsz plusz szociális juttatásokat is (támogatások, kedvezmények, ingyenes belépők

MUNKAIDŐ: Hétfőtől-Péntekig   ( 6 órában)

ELÉRHETŐ JÖVEDELEM:

  • Bruttó: 130.000Ft/hó + szép kártya juttatás

Munkavégzés helye

Hajdú-Bihar megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat.

Debrecen
Hajdú-Bihar
Part time
no work experience required
Primary school

Published on 20.01.2021