Takarító

POPZ EUROPE KFT.

A POPZ a különféle pattogatott kukorica termékek egyik vezető gyártója, termékeit világszerte több mint harminc országban forgalmazza. A POPZ mikrohullámú pattogatott kukorica termékei a legmagasabb minőséget képviselik a piacon. A POPZ európai gyártóbázisa Debrecenben található.

A termelési volumen növekedése miatt Debreceni üzemünkbe keresünk Takarító Munkatársat, aki a magyar vállalat üzemi csapatához csatlakozna.

Feladatok:

  • Alapvető feladat a termelés területén az adagoló-, csomagológépek, raktárak, olajszoba, továbbá a szociális helyiségek és irodák, valamint a telephely külső területeinek a tisztán és rendezetten tartása
  • Együttműködés az üzemi rend fenntartásában

Követelmények:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Precizitás, jó problémamegoldó és együttműködési készség
  • Megbízhatóság

AMIT NYÚJTUNK:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Cafeteria,
  • A hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaidő: napi 8 órás munkaidő, többműszakos munkarendben

Előny:

  • Élelmiszeripari területen szerzett gyakorlat
  • Angol nyelv ismerete

Takarító

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
Primary school

Published on 21.01.2021