Takarító

A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Dombóvári csapatunk új tagját keressük

Takarító

munkakör betöltésére.

Leendő kollégánk feladatai:

  • a telephelyen lévő helyiségekben (irodák, szociális helyiségek, konyha) munkaidőn kívül eső, napi szintű takarítások elvégzése
  • ablakok, üvegfelületek igény szerinti takarítása
  • takarítószerek előírás szerinti használata
  • a takarítás során fellelt hibák és hiányosságok jelentése a vezetőség felé

Számunkra az ideális jelölt:

  • vállalja a napi 4 órás munkaidőt
  • 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezik
  • precízen, igényesen és önállóan végzi munkáját
  • megfelel a munkakörhöz tartozó egészségügyi alkalmassági vizsgálatnak

Előnyt jelent:

  • szakmunkás végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:  dombovári telephely

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • fix havi alapjövedelem
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  • rugalmas munkavégzési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség

Takarító

Dombóvár, 7200 Magyarország
Tolna
Part time
no work experience required
Primary school

Published on 23.10.2020