Takarító

Tecnica Ungheria Kft.

Olasz tulajdonú 1960-ban alapított vállalat, amely mostanra a téli sportfelszerelések és lábbelik piacán piacvezető céggé nőtte ki magát. Jelenleg 9 országban 19 gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több mint 1.400 főt foglalkoztat, termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók.

Nagykállói üzemünkbe keresünk megváltozott munkaképességű munkavállalókat

Takarító

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • irodák takarítása
  • nagyteljesítményű takarítógéppel történő munkavégzés
  • udvari munkák

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • megváltozott munkaképességről hivatalos határozat
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 8 általános iskolai végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • ingyenes meleg étkezés a cég telephelyén
  • ingyenes céges buszjárat Nyíregyháza és Nagykálló vonzáskörzetében
  • SZÉP kártya

Munkavégzés helye: Nagykálló

Amennyiben szimpatikus Önnek a lehetőség, úgy várjuk önéletrajzát elektronikusan, vagy érdeklődjön a 0642/887-363-as telefonszámon.

Takarító

Nagykálló, 4320 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 year
Primary school

Published on 16.10.2020